• Turuncu Gazete
  • Genel
  • Dijital Dönüşüm Ofisi Başkanı Dr. Ali Taha KOÇ, gençlerle buluştu

Dijital Dönüşüm Ofisi Başkanı Dr. Ali Taha KOÇ, gençlerle buluştu

Gençlik ve Spor Bakanlığı uhdesinde Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu ve Türkiye Bilişim Derneğinin katkısıyla düzenlenen 'Gençlik ve Bilişim Festivali' bugün gerçekleşti.

“Yenilikçi teknolojilerle birlikte dijitalleşme hayatımızın her yerinde. Her gün cep telefonumuzla yaptığımız işlemlerle fabrika gibi veri üretiyoruz. Bu verileri paylaşırken ne kadar değerli bir şeyi paylaştığınızın farkında olmanızı istiyoruz”

Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi Başkanı Ali Taha Koç, yenilikçi teknolojilerle birlikte dijitalleşmenin hayatın her alanında yer aldığını belirterek, “Her gün cep telefonumuzla yaptığımız işlemlerle fabrika gibi veri üretiyoruz. Bu verileri paylaşırken ne kadar değerli bir şeyi paylaştığınızın farkında olmanızı istiyoruz.” dedi.

Gençlik ve Spor Bakanlığı uhdesinde Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu ve Türkiye Bilişim Derneğinin katkısıyla düzenlenen “Gençlik ve Bilişim Festivali”nin açılışı, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir ve Türkiye Bilişim Derneği Başkanı Rahmi Aktepe’nin katılımıyla yapıldı.

YORUMLAR

En az 10 karakter gerekli
Yazarlar
Video
Galeri
Turuncu Gazete'e üye olun

Zaten üye misiniz ? Buraya tıklayarak Üye girişi sağlayabilirsiniz.

Turuncu Gazete'e giriş yapın

Henüz üye değil misiniz ? Buraya tıklayarak Üye olabilirsiniz.

Haber gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 470