• Turuncu Gazete
  • Genel
  • Emine Erdoğan, YEDAM Sempozyumu’nda bağımlılıklara karşı uyardı

Emine Erdoğan, YEDAM Sempozyumu’nda bağımlılıklara karşı uyardı

Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, 'Bağımlılıkların, iç dünyamızdaki çiçekleri soldurmasına asla izin vermeyelim.' çağrısında bulundu.

Emine Erdoğan JW Marriott Otel’de düzenlenen, “Yeşilay Danışmanlık Merkezi (YEDAM) Sempozyumu”nda yaptığı konuşmada, YEDAM’ın zaman içinde çok yol katedip, hızla büyüdüğünü, salgın öncesinde 36 olan merkez sayısının, bugün 105’e ulaştığını söyledi.

Yeşilay’ın faaliyetlerine büyük önem verdiğini dile getiren Emine Erdoğan, “Yeşilay, benim gönlümde umudun ve yeniden doğuşun adıdır. O yüzden, bugün burada sizlerle tekrar buluşmak, benim için memnuniyet verici. YEDAM Sempozyumu’nun sonuçlarının şimdiden hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

İnsanların bilinçlerinin berraklığını çeşitli sebeplerle kaybettiği, bağımlılık çeşitlerinin gittikçe arttığı bir dünyada yaşandığına işaret eden Emine Erdoğan, “Bağımlılıklar, tüm alt başlıklarıyla dünyanın müşterek sorunlarından birini oluşturuyor. İnsanın bireysel sağlığından başlayarak, toplumsal sağlığı tehdit ediyor. Bu durumun sonuçlarını, sönen hayatlar, dağılan aileler ve azalan toplumsal huzur olarak görüyoruz.” diye konuştu.

YORUMLAR

En az 10 karakter gerekli
Yazarlar
Video
Galeri
Turuncu Gazete'e üye olun

Zaten üye misiniz ? Buraya tıklayarak Üye girişi sağlayabilirsiniz.

Turuncu Gazete'e giriş yapın

Henüz üye değil misiniz ? Buraya tıklayarak Üye olabilirsiniz.

Haber gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 470